O nas

Brzeg Wschodni to całoroczny obiekt eventowo-gastronomiczny zlokalizowany na terenie zabytkowej willi wioślarskiej wraz z przylegającym terenem plenerowym o powierzchni 1000m2.
Mieścimy się w centrum Poznania, w sercu poznańskiego Parku nad Wartą przy ul Wioślarskiej 74. Oferujemy kompleksową organizację imprez firmowych, konferencji oraz uroczystości prywatnych do 500 osób (w sezonie kwiecień-październik) oraz do 100 osób (w sezonie zimowym) wraz z cateringiem, barami alkoholowymi, oprawą muzyczną i ich pełną obsługą.

Charakterystyka/opis obiektu:
Willa zabytkowa 200m2 (dwie sale, bar główny, sala z parkietem i wyjściem na prywatny ogród), przestrzeń plenerowa 1000m2 (2 bary plenerowe, strefa grillowa, namiot eventowy z transparentnym poszyciem oraz podłogą drewnianą 100m2, antresola 90m2 z widokiem na rzekę, mini plaża, tarasy drewniane).
Obiekt jest wyposażony w nagłośnienie systemowe, oświetlenie sceniczne, siedziska (sofy, leżaki, krzesła, ławy) oraz stoły (niskie, wysokie, common table), dwa bary, dwie toalety dwu stanowiskowe w budynku.

miejsce wesele poznańzobacz zdjęcia